Pradžia / Naujienos / Įkvėpimas: 66 kv. m butas, kuriame juntama teigiama skirtingų interjerų sinergija

Įkvėpimas: 66 kv. m butas, kuriame juntama teigiama skirtingų interjerų sinergija

Jeigu nemėgstate būti įsprausti į standartinių interjero stilių rėmus ir ieškote kažko netikėto, jums gali patikti ši 66 kv. m erdvė, kurioje derinami visiškai skirtingi stiliai – skandinaviškas, klasikinis, industrinis.

XIX a. pastate įsikūręs būstas išsiskiria savo unikaliu charakteriu. Kur tik pažvelgsi, čia gausu įdomių detalių, kurios byloja apie drąsu jo savininkų skonį.

Nors skirtingų stilių derinimas kai kuriems gali pasirodyti per daug chaotiškas, šiame būste viskas puikiai yra surišta į bendrą visumą. Harmonija interjere buvo pasiekta pasirinkus vyraujančią baltą sienų spalvą, kuri pasitarnauja kaip tuščia drobė, įrėminanti unikalius baldus, aksesuarus bei šviestuvus.

Galima išskirti kelis svarbiausius šio buto elementus, kurie sukuria ypatingą jo atmosferą. Pirmiausia – architektūrinės detalės (apvadai aplink lubas ir plytinė sija). Šios detalės byloja apie istorinę pastato praeitį. Kabant apie baldus, norisi išskirti odinį fotelį svetainės zonoje bei metalines kėdes valgomajame, kurios interjerui suteikia papildomos tekstūros. Na o iš aksesuarų čia į akis labiausiai krenta sietynai bei masyvus tapybos darbas ant sienos.

Pasigrožėkite interjeru galerijoje:

Fotografijos – Planskiss/Stadshem.se

Dar šiek tiek įkvėpimo – staliukasstaliukas-Cluster-Tables-Grey-600x600