Pradžia / Naujienos / Įkvėpimas: TOP 5 baro kėdės, kurias galite užsisakyti Dekorama.lt puslapyje

Įkvėpimas: TOP 5 baro kėdės, kurias galite užsisakyti Dekorama.lt puslapyje

Baro kėdės – funkcionalus valgomojo erdvės elementas, kuris tuo pačiu metu gali būti ir stilinga interjero puošmena.

Šį kartą jums parinkome 5 skirtingus baro kėdžių dizainus, tarp kurių sau patinkantį atras tiek skandinaviško, tiek šiuolaikiško, tiek industrinio stiliaus entuziastai. Kviečiame pasidairyti į mūsų TOP 5.

baro kėdės

Baro kėdė Y5 barchair 74 cm. Skandinaviško dizaino kėdė, kurios sėdimosios dalies aukštis yra 74 cm. Yra galimybė rinktis iš skirtingų spalvų bei medienos rūšių (ąžuolo arba uosio).

Baro kėdė EDITH STOOL LE. Baro kėdės, kurios žaviai atrodo tiek skandinaviškame, tiek moderniame interjere. Jos yra pagamintos iš kietmedžio. Galima rinktis natūralios spalvos arba juodos spalvos variantą.

Baro kėdė Relax high bar stool. Aukšta ir tekstūriška baro kėdė. Jos aukštis yra 81,5 cm. Galima rinktis iš juodos arba rudos odos. Kojelės yra pagamintos iš plieno.

Baro kėdė Facet barstool. Baro kėdės aukštis – 73 cm. Medžiagos – plienas, ąžuolas. Ji puikiai gali atrodyti skandinaviškame bei industriniame interjere.

Baro kėdė LJ 3. Aukštis – 78,5 cm. Ypatingo dizaino kėdė, kuri patiks ekologijos mėgėjams, nes ji yra pagaminta iš plieno bei perdirbtų butelių veltinio.