Pradžia / Naujienos / Kokie baldai tikrai pravers namuose, kuriuose trūksta erdvės?

Kokie baldai tikrai pravers namuose, kuriuose trūksta erdvės?

Nedidelė namų erdvė gali būti tokia pat jauki ir stilinga, kaip ir daug erdvės turintys namai. Tačiau dekoruoti tokią erdvę visgi yra kiek sunkiau, nes kyla tokie klausymai, kaip: kaip neapsunkinti tokios erdvės? Kaip suteikti papildomos šviesus ir erdvumo tokiems namams? Ir dau kitų panašių klausimu. Baldai ir tinkamas jų pasirinkimas nedidelės kvadratūros namuose yra labai svarbūs.

Pristatome kelis specifinius baldus bei interjero aksesuarus, kurie puikiai tinka mažoms namų patalpoms.

Baldai virtuvės erdvėje

Apvalus valgomasis stalas gali būti labai pravartus nedidelėje valgomojo zonoje. Geriausia, jei toks staliukas yra ant vienos kojos, tada aplink jį, kad ir pasispaudus, gali tilpti daugiau žmonių.

huyen-299808

Svetainės baldai

Žurnalinis staliukas su ratukais. Kadangi svetainė yra intensyvaus judėjimo zona – čia leidžiame savo laisvalaikį, priimame svečius. Labai svarbu, kad tokioje erdvėje būtų lengva judėti. Kavos staliukas su ratukais yra praktiškas sprendimas mažoje svetainėje, nes tai yra mobilus baldas ir jį reikalui esant galima iš kambario vidurio perstatyti prie sienos ar į kitą patogią vietą.

kevin-lee-88823

Kavos staliukas su talpa daiktų laikymui. Kitas patogus kavos staliuko variantas – staliukas su talpa skirta daiktų laikymui po stalviršiu. Tokiuose staliukuose galima laikyti pagalvėles, kurios gali patapti papildomomis sėdimosiomis vietomis, užsukus svečiams.

nick-hillier-404994

Miegamojo baldai

Sieniniai šviestuvai miegamajame. Tiek mažame, tiek dideliame miegamajame paprastai yra naudojamas minimalus baldų kiekis, nes ši erdvė turi būti neapkrauta ir dvelkianti ramybe. Kadangi šioje erdvėje labai svarbus yra atmosferiškumas, apšvietimas šioje erdvėje užima itin svarbią vietą. Mažame miegamajame, renkantis skaitymui skirtus šviestuvus, kurie yra dedami iš abiejų lovos pusių, rekomenduojama rinktis sieninius šviestuvus, nes jie sutaupo erdvės, bet lygiai taip pat gerai atlieka savo paskirtį.

huyen-406545

Aksesuarai

Veidrodžiai. Aksesuaras be kurio neapsieis nei vieni namai, kuriuose yra juntamas erdvės trūkumas. Mažuose namuose veidrodžiai gali atlikti papildomo lango vaidmenį – praplėsti erdvę ir suteikti jai šviesos.
 

Fotografijos: unsplash.com