Pradžia / Naujienos / Pirmadienio įkvėpimas: interjeras, kuris tapo pamėgtu stiliaus etalonu nuo pat savo atsidarymo

Pirmadienio įkvėpimas: interjeras, kuris tapo pamėgtu stiliaus etalonu nuo pat savo atsidarymo

Įkvėpimo savo namų interjerui galima rasti įvairiausiose vietose: internete, žurnaluose, draugų namuose ir netgi viešbučiuose. Šiandien jus norime supažindinti su viešbučiu, kurio interjeras nuo pat jo atsidarymo sukėlė itin daug pagyrų.

“The Swedish Nobis Hospitality” – įmonė, kuri garsėja išskirtinės estetikos viešbučiais Švedijoje. Ji neseniai atidarė pirmąjį savo viešbutį Danijoje. “Nobis Hotel Copenhagen” – viešbutis, kurio įspūdingas fotografijas internete yra matęs tikrai ne vienas iš mūsų.

Žinoma, šis viešbutis tikrai nėra pigus, tad jo patogumais pasidžiaugti gali ne kiekvienas. Tačiau pasisemti šiek tiek įkvėpimo savo namams ši erdvė yra puikiai tinkama.

Viešbutis gražiai atrodo tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Jis yra įsikūręs buvusioje Karališkojoje Danijos muzikos akademijoje. Pastato statybos metai – 1903. Švedijos architektas Gert Wingårdh sugebėjo šį pastatą rekonstruoti taip, kad būtų išsaugotos visos svarbiausios istorinės architektūrinės detalės ir kartu įnešti šiuolaikiniam žmogui reikalingo modernumo. Rezultatas – elegantiškas neoklasikinio didingumo ir moderniojo minimalizmo derinys.

Pasigrožėkite šiuo stilingu viešbučiu galerijoje:

Fotografijos: Nobishotel.dk

Truputis įkvėpimo – kėdė 

BeFunky-collage (1)