Pradžia / Naujienos / Pirmadienio įkvėpimas: netikėta gamintojo reprezentacinė erdvė

Pirmadienio įkvėpimas: netikėta gamintojo reprezentacinė erdvė

Šiandien pirmadienio įkvėpimo rubrika yra ypatinga tuo, kad ši, iš pirmo žvilgsnio per daug neišsiskirianti stilinga gyvenama erdvė, iš tiesų yra vieno mūsų mėgstamo gamintojo iš Danijos marketingo dalis. Šiame, Londone įsikūrusiame, studijos tipo bute didžioji dauguma baldų priklauso būtent šiam gamintojui, o jame gyvena vienas iš įmonės darbuotojų su savo šuniu vardu Frank.

Gamintojas kartas nuo karto organizuoja grupinius apsilankymus šiame bute, kad žmonės pamatytų kaip baldai atrodo tikrame interjere ir taip pat įsitikintu, kad jais tikrai tinka naudotis ir jie nėra tik dekoratyvinės detalės.

Kalbant apie patį interjerą, pirmiausia reikia išskirti pačią erdvę. Būste vyrauja skandinaviškam stiliui būdinga neutrali, šviesi paletė, kuri tampa fonu įrėminančiu baldus bei aksesuarus. Išskirtinis architektūrinis erdvės elementas – didžiuliai langai, kurie nuostabiai užpildo erdvę natūralia šviesa.

Kadangi tai yra studijos tipo butas, erdvė į atskiras zonas yra suskirstyta užuolaidų ir slankiojančių sienelių pagalba. Dėl tokio erdvės padalinimo, butas atrodo jaukiau ir kartu labiau primena gyvenamų ir patogių namų standartą.

Kadangi pagrindinė priemonė interjerui suteikti vizualinio įdomumo yra kontrastas, šiame interjere jį kurti buvo nuspręsta naudojant juodos spalvos akcentus. Erdvei charakteringumo suteikia skirtingų tekstūrų naudojimas: oda, audinys, marmuras, metalas ir t.t.

Kviečiame pasigrožėti interjeru galerijoje:

Fotografijos: Abi Dare via Thesefourwallsblog

Dar šiek tiek įkvėpimo – gamintojo fotelis

fotelis