Pradžia / Naujienos / Pirmadienio įkvėpimas: skandinaviški namai, kuriuose svarbiausia – architektūrinės detalės

Pirmadienio įkvėpimas: skandinaviški namai, kuriuose svarbiausia – architektūrinės detalės

Šie šviesūs, unikaliomis architektūrinėmis detalėmis pasižymintys namai yra įsikūrę trečiame ir ketvirtame istorine praeitimi dvelkiančio namo aukštuose. Nors namas buvo pastatytas 1920 metais, jis ir šiandien atrodo puikiai ir netgi išsiskiria savo originaliu šarmu.

Antrajame būsto aukšte labiausiai dėmesį patraukia išskirtinės architektūrinės detalės: atviros sijos, plytinės sienos. Šie interjero elementai suteikia individualaus charakterio erdvei, kurioje dominuoja balta spalva.

Pirmajame aukšte, kaip ypatinga architektūrinė detalę, galima išskirti spiralinės formos laiptus vedančius į antrąjį aukštą. Tokie laiptai yra ypatingi tuo, nes jie neužima daug vietos ir kartu atrodo, kaip unikalus dekoro elementas.

Virtuvėje dėmesį patraukią akcentinė plytelių siena. Metro stiliaus plytelės suklijuos eglutės raštu atrodo tikrai stilingai.

Kuriant šio būsto interjerą, labai daug dėmesio buvo skirta šviesai. Nors jame ir taip yra daug natūralios šviesos, jos įspūdis buvo sustiprintas balta apdaila ir šviesiomis baldų spalvomis. Visuose kambariuose taip pat kruopščiai buvo parinktas dirbtinis apšvietimas. Čia gausu išvaizdžių šviestuvų, kurie puikiai atrodo tiek tamsiuoju paros metu, tiek šviesiuoju.

Pasigrožėkite interjeru galerijoje:

Interjero autorė – Ingela Berg, fotografijos – Janne Olander

Dar šiek tiek įkvėpimo – valgomojo kėdės

kede