Pradžia / Naujienos / Pirmadienio inspiracija: itin žavus spalvų derinys skandinaviškoje svetainėje

Pirmadienio inspiracija: itin žavus spalvų derinys skandinaviškoje svetainėje

Šį pirmadienį jus norime įkvėpti itin žaviu, skandinaviško stiliaus svetainės interjeru su netikėtu spalvų deriniu, kuris drauge atrodo itin stilingai.

rimage-1-1

Oranžinė spalva, interjero kontekste, šiandien yra gan tendencinga. Šios spalvos skoningo panaudojimo pavyzdžių, per įvairių dekoro detalių panaudojimą (akcentinių baldų, kilimų, meno kūrinių), interjeruose galima pastebėti vis daugiau ir daugiau. Oranžinė spalva nėra tokia agresyvi kaip raudona, bet kartu yra tokia pati šilta ir energinga, todėl puikiai tinka interjero paįvairinimui.

Oranžinė yra dominuojanti ir akį patraukianti spalva, tačiau ji nėra šokiruojanti. Šis interjeras – puikus pavyzdys, kad ši spalva interjere gali atrodyti itin subtiliai ir jaukiai. Pasirinkus tokią intensyvią spalvą, svarbu ją naudoti saikingai, šiuo atveju, skandinaviška sofa yra pagrindinis ir svarbiausias objektas išryškėjantis šviesioje skandinaviško stiliaus apdailoje.

Kita itin svarbi šios svetainės interjero detalė – gilios, tamsiai žalios spalvos naudojimas (durys, pagalvėlės, augalai). Ryški, šilta oranžinė bei atmosferiška, rami žalia drauge sukuria balanso jausmą. Šis spalvų derinys neutraliame fone atrodo išskirtinai, bet kartu harmoningai.

Pasigrožėkite fotografijomis (fotografijos:  Entrance Makleri)

Dar truputis įkvėpimo: kušetė Madisom

kusete madison